Lokale nyhende frå Ytre Sogn 23. juli 2017
Ytre Sogn 23. juli 2017

Kontakt

Vi i Ytre Sogn ønskjer å ha tett kontakt med våre lesarar. Nytt gjerne kontaktskjema det er lenkja til under. For generelle henvendingar kan du sende ein e-post til marianne.taule@ytresogn.no, eller ringe 57 71 45 90.

⇒ Tips Ytre Sogn
⇒ Send inn stoff
⇒ Meld feil
⇒ Ris og Ros

Alle kontaktskjema og opplysningar relevant for annonsering og oppslag på ytresogn.no finn du på sida Annonsering.

Tilsette i Ytre Sogn:

Redaktør, Rune Sviggum
Direkte: 57 71 45 95
Mobil: 950 74 291
Heim: 57 71 29 73
e-post: suen@ytresogn.no

Dagleg leiar, Marianne Taule
Direkte: 57 71 45 90
Mobil: 950 74 289
Heim: 57 71 22 61
e-post: marianne.taule@ytresogn.no

Kontormedarb./ann.kons.,Solveig Larsen
Direkte: 57 71 45 98
epost: solveig@ytresogn.no

Journalist, May Britt Eide
Direkte: 57 71 45 94
Mobil: 472 89 833
Heim: 57 71 47 64
e-post: may.britt.eide@ytresogn.no

Journalist, Anne Lene Hansen
Direkte: 57 71 45 96
Mobil: 957 03 833
e-post: anne-lene@ytresogn.no

Journalist, Arvid Fimreite
Direkte: 57 71 45 97
Mobil: 402 90 259
e-post: arvid.fimreite@ytresogn.no

Typograf/Designer, Bjørn Helge Pedersen
Direkte: 57 71 45 93
Mobil: 917 37 062
e-post: pesen@ytresogn.no

Designer, Linn Bente Grimsmo (Finurlig)
Direkte: 57 71 45 92
Mobil: 936 82 385
e-post: linn.bente@ytresogn.no

Tilbakestill passord
Skriv inn e-postadressa di og få tilsendt eit nytt passord